Rhinofix – fotoaparát nos. Můžete si objednat zdeNejen operace může změnit tvar nosu, protože, jak ukazuje Rhinofix, neinvazivní metody jsou také vysoce účinné. S ohledem na specifickou stavbu nosu se však nabízí otázka, jak je to možné bez operace? Odpovědí může být profesionálně navržená rhinoplastická dlaha, která po pár týdnech používání výrazně změní vzhled obličeje. O co přesně jde a kdo může podobné řešení použít?

Uživatelé Rhinofix spokojeni s jeho výkonem?

Účinnost Rhinofixu opakovaně potvrzují spokojení zákazníci. V naprosté většině případů produkt fungoval podle očekávání, zajistil okouzlující vzhled nosu a žádné komplikace spojené s nošením tohoto zařízení. Zde jsou názory na Rhinofix:

„Kéž bych Rhinofix poznal dříve, ušetřilo by mi to spoustu problémů. Styděl jsem se za svůj velký nos, i když jsem si myslel, že operace je moc. Naštěstí jsou dnes k dispozici i jiná řešení a na svém příkladu mohu potvrdit, že přístroj opravdu dokáže zmenšit nos a vylepšit jeho nevábný tvar.“

Kde koupit Rhinofix fotoaparát nos?
Rhinofix – fotoaparát nos cena

„Díky dlaze mám konečně pěkný malý nos s dokonalým tvarem. Konečně jsem se zbavila svého největšího komplexu, protože poslouchat všechno to škádlení mě stálo opravdu hodně. Doporučuji všem, vyplatí se po tomto produktu sáhnout, zejména proto, že jeho používání není vůbec nepříjemné.“

„Svůj nos jsem nesnášela už od školy. Nebyl nějak strašně velký, ale vždycky mi připadal znetvořený a trochu široký. Rodiče nechtěli operaci a mysleli si, že přeháním, ale byla jsem rozhodnutá se změnit. Operace se nakonec neuskutečnila, protože jsem našel Rhinofix. Ukázalo se, že je na mé problémy perfektní, rychle mi upravil nos a dnes se na svůj obličej dívám s opravdovým potěšením.“

Může Rhinofix nahradit rinoplastiku?

Operace korekce nosu spočívá ve změně jeho tvaru a velikosti. Plastická chirurgie je závažným zásahem do struktury kostí a chrupavek a ne vždy je takový zákrok plně úspěšný. Objevují se také pooperační komplikace a infekce v ráně a než nos dostane požadovaný tvar, uplyne mnoho měsíců. Plastika nosu se sice běžně provádí, ale stále je to riskantní zákrok a nikdy nelze dát 100% záruku úspěchu. Navíc se objevují silné bolesti nejen při samotné operaci, ale i po ní, protože rekonvalescence se může protáhnout i několik týdnů.

I přes všechny tyto obtíže se stále mnoho lidí rozhoduje pro operaci ke zlepšení tvaru nosu. Dnes však takového efektu dosáhnete mnohem jednodušším způsobem, pomocí Rhinofixu. co to je? Rhinofix je speciální lékařská plastová dlaha, která se nasazuje přes nos. Správně zvoleným tlakem tvaruje tvar nosu a ačkoliv na jeho struktuře necítíte žádné změny, děje se tak při každé aplikaci.

Kdy se mohou projevit první účinky Rhinofixu?

Instalace Rhinofixu nestačí. Ortézu je třeba nosit asi jeden měsíc, aby došlo ke znatelné korekci. Pomůcku byste měli nosit každý den, minimálně dvě hodiny, nejlépe na celý nos, kdy spíme a tělo intenzivně regeneruje. Přesná délka této léčby závisí na konkrétní osobě – u některých rhinoplastika s dlahou zabere méně než čtyři týdny, jiní lidé s vážnějšími problémy budou muset nosit dlahu o něco déle, aby si vylepšený vzhled nosu naplno užili.

Přečtěte si také:

používat Rhinofix?

Rhinofix se nasazuje přímo na nos a dlaha má kompresivní účinek, takže existují pochybnosti, zda neblokuje průtok krve a nenarušuje dýchání. Jak výrobce ujišťuje, podobné neduhy nezpůsobuje – tlak není dostatečně silný, aby zastavil krevní oběh, ani nenarušuje dýchání. Výrobek je vyroben ze speciálního, zdravotnického materiálu, který nezpůsobuje alergie, takže se v tomto ohledu nemusíte ničeho obávat – dlaha nebude dráždit ani poškozovat pokožku bez ohledu na to, jak dlouho ji budete nosit.

Kdy by se měl Rhinofix použít?

Plastika nosu zlepšuje velikost, proporce a tvar nosu. Přesně totéž lze očekávat od používání Rhinofixu. Jedná se o univerzální přípravek, který dokáže zmenšit nos, zúžit nosní dírky a upravit tvar křídel nosu, odstranit hrb. Funguje bez ohledu na pohlaví a původní vzhled nosu.

Proč je Rhinofix lepší metodou než plastická chirurgie?

  1. se zdá být nejúčinnější a jediný, který umožňuje opravdu razantně změnit vzhled nosu, i když je velmi velký a zdeformovaný. Je však třeba připomenout, že operace nikdy nedává plnou záruku a stává se, že i přes zákrok se vzhled nosu tolik nezlepší a může být i horší.
  2. při plastické chirurgii. Existuje mnoho případů, kdy operace rhinoplastiky skončila vážnou infekcí a poškozením tkáně, vyžadující dlouhou a bolestivou léčbu. Jinými slovy, člověk, který se rozhodne pro plastickou operaci nosu, musí vždy počítat s tím, že se něco nepovede.
  3. S Rhinofixem je to úplně jiné. Nejedná se o invazivní metodu, rhinoplastika se provádí mnohem šetrnějším způsobem a průběh změn lze sledovat po celou dobu léčby. Nošení dlahy nebolí, nemusíte tedy užívat žádné léky, dokonce ani nepociťujete nepohodlí spojené s tím, že se na nos nasazuje nějaký přístroj.
  4. Nenarušuje dýchání a mělké dýchání, nepoškozuje pokožku a nenarušuje krevní oběh. Lidé, kteří používali Rhinofix, velmi často zdůrazňují, že nošení této dlahy trvalo jen jeden den.

Rhinofix správně?

Rhinofix se jednoduše nosí doma, ve volném čase, takže nikdo nemusí vědět o rhinoplastice. Dlaha nepřekáží při běžné činnosti, můžete s ní dělat své oblíbené činnosti, starat se o domácnost, odpočívat, spát. Nasazuje se na nos tak, aby zcela přilnul k tělu. Dlaha se rychle přizpůsobí tvaru nosu, není třeba ji nijak upravovat.

Výrobce doporučuje nosit dlahu na noc, na spaní, aby mohla fungovat několik hodin bez přerušení. Nic však nebrání použití Rhinofixu jindy, kdy je to pohodlnější. Důležité je jen to, abyste ho nosili alespoň dvě hodiny denně bez přestávky. Léčba musí trvat minimálně měsíc a po tuto dobu se nedoporučuje dělat přestávky v používání přístroje, protože si vyžádá mnohem delší nošení. Po sejmutí dlahy z nosu stačí dlahu omýt vlažnou vodou, otřít a vložit do krabičky.

Jaká je metoda rhinoplastiky s Rhinofixem?

Rhinofix je neinvazivní, nechirurgická metoda korekce tvaru nosu. Stimuluje růst a regeneraci buněk, což má za následek trvalé změny ve struktuře nosu. Ovlivňuje zmenšování nosní chrupavky, zlepšuje její strukturu a modeluje měkké tkáně odpovědné za tvar a vzhled nosu. Dělá to trvale, takže po odstranění si nos zachová svůj nový vzhled a není potřeba žádných dalších zásahů.

Výhody použití Rhinofixu

Rhinofix je dokonalou alternativou plastické chirurgie. Toto zařízení může používat každý, protože nevyžaduje předchozí konzultaci s lékařem a jeho použití nemá prakticky žádné kontraindikace. Pouze nezletilým se doporučuje navštívit lékaře a dlahu Rhinofix je lepší nenosit hned po poranění nosu, aby nedošlo k podráždění poškozených tkání. Výrobce také uvádí, že pravidelné používání Rhinofixu pomáhá zbavit se takových neduhů, jako je vychýlená nosní přepážka nebo rýma.

Cena Rhinofix

Jaká je cena Rhinofixu a kde jej koupit?

Rhinofix - fotoaparát nos recenze
Rhinofix – fotoaparát nos cena

Aktuální cenu Rhinofixu najdete na stránkách výrobce a tam se také provádí objednávka. Postup je velmi jednoduchý, vše probíhá online a zásilka z Rhinofixu je u zákazníka pár dní po přijetí objednávky.

Napsat komentář