Veniselle – mast křečové žíly. Můžete si objednat zdeVěděli jste, že každá třetí žena trpí křečovými žilami dolních končetin? Toto onemocnění nevzniká náhle, přes noc, je to dlouhodobý proces. Křečové žíly vznikají postupně vlivem mnoha faktorů. Na trhu se objevil nový gel, který je určen k zastavení procesu křečových žil. Veniselle, protože to je to, o čem mluvíme, je přírodní přípravek, který si již získal podporu mnoha uživatelů. V následující recenzi ověřujeme účinek tohoto gelu, jeho složení a názory na fóru.

Veniselle – co to vlastně je za gel?

Veniselle není nic jiného než účinný krém na křečové žíly, který díky silným, přírodním, bioorganickým složkám odstraňuje bolest a svědění dolních končetin. Je navržen tak, aby účinně rozpouštěl krevní sraženiny a regeneroval cévy. Krém navíc snižuje otoky, které se objevují na nohou a snižuje viditelnost metliček a stávajících křečových žil.

Tento krém byl sestaven tak, aby pomohl všem, kteří bojují s křečovými žilami, nejen ženám, ale i mužům. Spotřebitelský průzkum potvrdil účinek krému a vyloučil riziko nežádoucích účinků. Tento krém je bezpečný – informuje výrobce.

Kde koupit Veniselle mast křečové žíly?
Veniselle – mast křečové žíly cena

Veniselle jaké účinky?

Účinky Veniselle:

 1. Úleva od bolesti
 2. Snížení otoku nohou
 3. Menší viditelnost překrvení žil a křečových žil
 4. Menší viditelnost trhlin
 5. Rychlejší regenerace krevních cév
 6. Větší elasticita cév

Veniselle, jak to funguje?

V současné době se odhaduje, že u 35 % žen ve věku 18-75 let je diagnostikováno onemocnění související s žilním systémem dolních končetin – křečové žíly.

Neléčená nemoc vede k mnoha dalším nemocem – trombóza, embolie, mrtvice, infarkt myokardu. Nemělo by se to podceňovat.

Křečové žíly se vyvíjejí ve třech fázích.

 1. V první fázi rozvoje žilního onemocnění se zpočátku – zejména večer – po celém dni pociťuje únava, nepohodlí a pocit těžkých nohou a na kůži se objevují první arachnoidy.
 2. Ve druhé fázi vývoje závažného žilního onemocnění se na nohou objevují uzliny, výrazně se zvětšují žíly.
 3. Ve třetí fázi křečové žíly tvrdnou, v žilách vzniká zánět, větší bolestivost. Dochází také ke krvácení. Nohy jsou stále častěji oteklé, bolestivé a těžké. Třetí fáze je poslední, kterou lze ještě zvládnout bez operace.

Akce Veniselle

Veniselle krém je téměř okamžitý, podle výrobce produktu píše, že okamžitě po vstřebání účinných látek krému začnou působit a zabraňují dalšímu rozvoji onemocnění. Nejprve se zmírní příznaky a bolesti spojené s křečovými žilami a léčí se zánět. V pozdější fázi má krém pozitivně působit na žilní systém tím, že obnovuje a regeneruje, uvolňuje cévy a umožňuje průtok krve.

Co píšou na fóru o Veniselle – názory, komentáře na webu

Krém Veniselle již prospěl mnoha lidem. Na fóru o léčbě křečových žil přibývá kladných názorů na tento krém. Žádný jiný krém, ani ten z lékárny, takové účinky nedal – píší uživatelé.

„Tento krém jsem si koupila, protože se mi objevily první žilky a vyšla mi žilka. Vypadalo to nevzhledně. Jsem mladá a chtěla jsem nosit krátké šaty. Nechtěla jsem to vzdát a krém si koupila. Po 3 týdnech používání jsem viděl první účinky. Pavoučí žíly zmizely a žíla je téměř neviditelná. S výsledky jsem spokojen. Dřívější gely takové účinky nedávaly. Doporučuji krém Veniselle.“ Monice

Od té doby, co jsem si koupil krém Veniselle, se toho hodně změnilo. Konečně mi přestaly otékat nohy a po práci nemám neustálý pocit těžkých nohou. Krém má navíc analgetický a uklidňující účinek. Bolest v oblasti křečových žil zmizela a jejich viditelnost se výrazně snížila. Tento krém vřele doporučuji. On je skvělý!“ Karina

Použití Veniselle

Na stránkách výrobce se dočteme, že čím dříve je léčba Veniselle zahájena, tím lepších výsledků lze dosáhnout. Po krému se také vyplatí sáhnout, když si křečové žíly nechceme udělat a raději předcházíme než léčíme. Aplikujte krém při prvních příznacích. Mezi tyto příznaky patří:

 • Bolest v dolních končetinách
 • Otok a pocit tíhy
 • Pocit svědění a pálení v nohou
 • Rychlejší únava nohou
 • Vzhled pavoučích angiomů
 • Změny barvy kůže – modřiny, zarudnutí
 • Necitlivost nohou
 • Pocit pulzujících nohou

Po rozpoznání některého z příznaků výrobce doporučuje použít krém jako prevenci dalšího rozvoje onemocnění. – má také pozitivní recenze zákazníků.

Krém na křečové žíly Veniselle?

Již dříve jsme zmínili, že krém mohou používat všichni – tedy ženy i muži, které trápí problém křečových žil a ti, kteří jsou v tzv. rizikové skupině. Mezi tyto osoby patří:

 1. Lidé, kteří pracují ve stoje nebo vsedě, např. výrobní dělníci, učitelé, účetní
 2. Lidé s rodinnou anamnézou křečových žil
 3. Lidé s nadváhou
 4. Těhotná žena
 5. Lidé, kteří vedou neaktivní životní styl (špatná strava, nedostatek fyzické aktivity)
 6. Lidé užívající stimulanty (alkohol, cigarety)
 7. Lidé, kteří trpí bolestmi dolních končetin

Benátský krém?

Krém na křečové žíly Veniselle pro jemnou a hladkou texturu. Rychle proniká do pokožky a složky začnou okamžitě působit. Pravidelné používání krému umožňuje obnovu cév a žil a účinky. Léčba krémem trvá minimálně 3 týdny. Se závažnějšími problémy se žilami se doba léčby prodlužuje.

Malé množství krému systematicky (asi 3x denně) jemně vtírejte do postižených míst. Krém nanášejte vždy na čistou a suchou pokožku. Nechte působit, dokud se zcela nevstřebá. Opakujte to tolikrát denně, kolik potřebujete.

Veniselle Nežádoucí účinky, Kontraindikace, Nežádoucí účinky

Na stránkách výrobce jsme se dočetli informaci, že krém Veniselle a jeho použití nezpůsobí vedlejší účinky. Krém je složen z přírodních složek, které nezpůsobují vedlejší účinky. Na stránkách jsme také nenašli informace o výskytu alergických reakcí. Jedinou kontraindikací jsou závažná onemocnění nebo těhotenství, pak byste se měli poradit se svým lékařem.

Veniselle - mast křečové žíly recenze
Veniselle – mast křečové žíly cena

Názory zákazníků potvrzují, že jde o bezpečný a přírodní krém, který má pomáhat v boji proti křečovým žilám.

Jaké ingredience Veniselle Cream obsahuje? Leták

Správně složené rostlinné extrakty z ekologického zemědělství umožňují komplexní působení krému proti křečovým žilám Veniselle. Krém je založen na silných, ale také bezpečných dávkách rostlinných extraktů. Mezi nejdůležitější složky tohoto přípravku patří:

 1. – Extrakt z kaštanu – zodpovědný za zlepšení průtoku krve v žilách a cévách
 2. – výtažek z heřmánku – účinný v boji s otoky dolních končetin, snižuje pocit tíhy v nohou a léčí záněty cév
 3. – výtažek z kopřivy – má regenerační a tonizační účinek, má účinně zlepšit vzhled nohou snížením viditelnosti metliček a křečových žil
 4. – Extrakt z červené papriky – má výrazně tlumit bolest díky svým protizánětlivým a analgetickým vlastnostem
 5. – Extrakt z pelyňku – výrazně snižuje riziko vzniku krevních sraženin v cévách nohou
 6. – panthenol – známý pro své pečující vlastnosti, má chránit a hydratovat pokožku
 7. – kofein – výrazně zlepšuje průtok krve v cévách a stimuluje pokožku k přestavbě
 8. – mentol – má zklidňující účinek, snižuje bolest a otoky, odstraňuje pocit tíhy v nohou, má chladivý účinek na pokožku
 9. – vitamíny A, C, KE, B, železo, hořčík, měď, vápník, chrom, minerální soli – podporují léčbu křečových žil

Veniselle krém?

Veniselle krém je k dispozici k přímému prodeji – od výrobce krému. Nyní je k dispozici ke koupi za atraktivní cenu. Přípravek není dostupný na jiných webových stránkách nebo v bylinných obchodech. Původní výrobek také nebyl vystaven. Nelze jej zakoupit v lékárnách.

Objednejte Veniselle

Krém si můžete objednat na oficiálních prodejních stránkách výrobce.

Na webu vyplňte krátký prodejní formulář. Zadejte své kontaktní údaje a zvolte způsob doručení a platby.

Kolik stojí krém na křečové žíly? Benátská cena

Aktuálně je tento krém na křečové žíly v akci. Je časově omezená. Nevíme, jak dlouho to bude trvat. Cenu krému zjistíte kliknutím na odkaz níže, který vás přesměruje na nákup u výrobce.

Napsat komentář